Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz buforowy Mean Well ADD-155A dwuwyjściowy 13.8V/5V/13.3V/155W/9.5A/3A/0.5A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacze serii AD, ADS, ADD przeznaczone są do pracy w systemach monitoringu, kontroli dostępu, systemach alarmowych itp.. Modele AD i ADD wraz z zewnętrznym akumulatorem mogą pracować jako zasilacze UPS. Zabezpieczenie przed rozładowaniem pozwala uniknąć nadmiernego rozładownia akumulatora. Zasilacz ADD posiada dodatkowe wyjście 5V.
Najważniejsze cechy i funkcje
- Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- Zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Możliwość regulacji napięcia wyjściowego zakresie +/- 10%
- Możliwość kompensacji termicznej napięcia wyjściowego
- Szeroka tolerancja temperatury pracy
- Zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Wymiary: 199 x 110 x 50 mm
Waga: 1.0 kg

Zastosowanie![]()
- CCTV
- Systemy parkingowe
- Myjki ultradźwiękowe
- Dzwonki do drzwi
- Urządzenia gospodarstwa domowego
- Systemy sterowania bramami
- Prysznice powietrzne
- Rejestratory czas
- Biletomaty
Specyfikacja produktu
| Moc | 152W |
| Rodzaj zasilacza | Buforowe |
| Napięcie wyjściowe | 13,8V/5V/13,3V |
| Prąd | 9.5A, 3A, 0.5A |
| Napięcie wejściowe | 88~264 VAC |
| Zabezpieczenia | Przeciwzwarciowe/Przepięciowe /Przeciążeniowe |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | tak |
| Dimming (funkcja ściemniania) | nie |
| PFC | tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary [mm] | 190x110x50 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny
