Zasilacz buforowy Mean Well ADD-155B dwuwyjściowy 27,6V/5V/27,1V/155W/4,5A/3A/0,5A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacze serii AD, ADS, ADD przeznaczone są do pracy w systemach monitoringu, kontroli dostępu, systemach alarmowych itp.. Modele AD i ADD wraz z zewnętrznym akumulatorem mogą pracować jako zasilacze UPS. Zabezpieczenie przed rozładowaniem pozwala uniknąć nadmiernego rozładownia akumulatora. Zasilacz ADD posiada dodatkowe wyjście 5V.
Najważniejsze cechy i funkcje
- Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- Zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Możliwość regulacji napięcia wyjściowego zakresie +/- 10%
- Możliwość kompensacji termicznej napięcia wyjściowego
- Szeroka tolerancja temperatury pracy
- Zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Wymiary: 199 x 110 x 50 mm
Waga: 0.88 kg

Zastosowanie![]()
- CCTV
- Systemy parkingowe
- Myjki ultradźwiękowe
- Dzwonki do drzwi
- Urządzenia gospodarstwa domowego
- Systemy sterowania bramami
- Prysznice powietrzne
- Rejestratory czas
- Biletomaty
Specyfikacja produktu
| Moc | 152 |
| Napięcie | inne |
| Moc | 151-300W |
| Rodzaj zasilacza | Buforowe |
| Napięcie WY (nominalne) | 27,6V/5V/27,1V |
| Prąd WY (nominalny) | 4,5A/3A/0,5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 152A |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 151W - 300W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 88-264VAC, 124-370VDC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 81% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 164 000 h |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | UL60950-1 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 199x110x50 mm |
| Waga | 1 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny