Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 13,8V 1,9A 1A 40W DIN Mean Well DRC-40A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Najważniejsze cechy i funkcje
- Druga klasa ochrony, podwójna izolacja
- Uniwersalne napięcie wejściowe AC i pełna moc do 55 ° C
- Ochrona baterii
- Sprawność 86,0%
- Przepięcie / Nadprądowe / Ponad Zabezpieczenia termiczne
- Montaż na szynie DIN TS-35/7.5 lub 15
- 3 letnia gwarancja
Wymiary: 40 x 90 x 100 mm
Waga: 0.3 kg
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 13,8V |
| Napięcie WY (zakres) | 12-15V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,9A/1A |
| Prąd WY (zakres) | 0-2,9A |
| Moc ciągła (nominalna) | 40,02W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 86% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 536 000 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zabezpieczenie bateryjne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40 x 90 x 100 mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny
