Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 27,6V 0,95A/0,5A 40W DIN Mean Well DRC-40B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Model | DRC-40B | |
| Napięcie wyjściowe | kanał 1 27,6; kanał 2 27,6 | |
| Prąd wyjściowy | kanał 1 0,95A; kanał 2 0,5A | |
| Zakres prądowy | 0 ~ 1,45A | |
| Moc wyjściowa | 40,02W | |
| Tętnienia i szumy | 200mVp-p | |
| Tolerancja napięcia |
+/- 1.0% |
|
| Sprawność |
87% |
|
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | 105-150% mocy | |
| Temperatura pracy | -30 ~ +70° C | |
| MTBF | 447,4 tys. godzin | |
| Wymiary (szer x wys x gł) | 40 x 90 x 100 mm | |
| Waga | 0,300 kg |
![]()
Zastosowanie![]()

- CCTV
- Systemy parkingowe
- Myjki ultradźwiękowe

- Dzwonki do drzwi
- Urządzenia gospodarstwa domowego
- Systemy sterowania bramami

- Prysznice powietrzne
- Rejestratory czas
- Biletomaty
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 27,6V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-30V |
| Prąd WY (nominalny) | 0,95A/0,5A |
| Prąd WY (zakres) | 0-1,45A |
| Moc ciągła (nominalna) | 40,02W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 87% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zabezpieczenie bateryjne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40x90x100mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny