Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz wtyczkowy 5V 4A 20W ESPE PRO2005W2E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz wtyczkowy 5V 4A 20W ESPE PRO2005W2E
Zasilacz wtyczkowy 5V marki ESPE to niewielki i wydajny 20-watowy zasilacz wtyczkowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Jego konstrukcja bazuje na wysokiej jakości podzespołach elektronicznych pozwalających na ciągłą, długotrwałą pracę w każdych warunkach.
Przeznaczenie:
• elektroniczny sprzęt konsumencki
• urządzenia telekomunikacyjne
• elektroniczny sprzęt biurowy
• sprzęt komputerowy
• systemy automatyki domowej i budynkowej
• urządzenia audio-wideo
• kasy fiskalne i automaty sprzedaży
Najważniejsze cechy:
• niewielkie wymiary
• kompaktowa, lekka konstrukcja
• zgodność Energy Star Compliance Level VI i ErP Ecodesign (Ekoprojekt)
• pobór mocy bez obciążenia poniżej 90 mW
• zakres temperatur pracy: od -20ºC do +40ºC
• średnia sprawność podczas pracy > 84%
• zakres napięć wejściowych: 100-240 VAC
• dopuszczalny zakres napięć wejściowych: 90-264 VAC
• przyłącze wejściowe: Wtyczka EU
• przyłącze wyjściowe (wtyk): DC Jack prosty 2,1 × 5,5 × 11 mm
• wymiary: 67x41x30mm
• waga: 122 g
• obudowa: Czarna z tworzywa ABS
• długość kabla wyjściowego: 1,2 m
• gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 5V |
| Prąd WY (nominalny) | 4A |
| Moc ciągła (nominalna) | 20W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 84% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 67x41x30 |
| Waga | 122g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny