Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz wtyczkowy 5V 3A 15W microUSB ESPE E18-1505-UM1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria E18 to niewielkie i wydajne zasilacze wtyczkowe o uniwersalnym przeznaczeniu. Ich konstrukcja bazuje na wysokiej jakości podzespołach elektronicznych pozwalających na ciągłą, długotrwałą pracę w każdych warunkach. Zasilacze są niezawodne, w pełni zabezpieczone oraz stabilne. Zapewniają wysoką sprawność i znakomite parametry tech niczne. Urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją.
CHARAKTERYSTYKA:
- niewielkie wymiary
- kompaktowa, lekka konstrukcja
- niezawodne i wydajne
- zgodność z Energy Star Compliance Level VI i ErP Ecodesign (Ekoprojekt)
- duża moc wyjściowa
- pobór mocy bez obciążenia poniżej 100 mW
ZASTOSOWANIE:
- elektroniczny sprzęt konsumencki
- urządzenia telekomunikacyjne
- elektroniczny sprzęt biurowy
- sprzęt komputerowy
- systemy automatyki domowej i budynkowej
- urządzenia audio–wideo
- kasy fiskalne i automaty sprzedaż
Informacje dodatkowe:
- zakres temperatur pracy: od -5ºC do +40ºC
- zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP)
- zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP)
- wymiary: 56x28x42 mm
- długość kabla wyjściowego: 1.5 m / AWG18
- waga: 95g
SPECYFIKACJA:
parametry wejściowe:
- znamionowy zakres napięć wejściowych: 100-240 VAC
- dopuszczalny zakres napięć wejściowych: 90-264 VAC
- zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 47-63 Hz
- pobór mocy bez obciążenia: 0,1 W
parametry wyjściowe:
- znamionowe napięcie wyjściowe: 5 V
- znamionowa moc wyjściowa: 15 W
- znamionowy prąd obciążenia: 3 A
- sprawność konwersji energii: powyżej 81,5%
- napięcie wejściowe AC:100-240VAC
- napięcie wyjściowe DC (V):5V
- prąd wyjścia (A):3A
- moc (W):15W
- polaryzacja: brak
- sprawność: 81,5%
- częstotliwość: 47/63Hz
- dopuszczalny zakres temperatur: -5º~+40ºC
- rodzaj obudowy: tworzywo ABS
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 5V |
| Prąd WY (nominalny) | 3A |
| Moc ciągła (nominalna) | 15W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 82% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 67x41x30 |
| Waga | 122g |
| Gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny