Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz wtyczkowy 5V 2A 10W microUSB ESPE-1005-W2E-microUSB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz wtyczkowy 5V 2A 10W microUSB ESPE-1005-W2E-microUSB
Zasilacz ESPE-1005-W2E-microUSB marki ESPE to niewielki i wydajny 10-watowy zasilacz wtyczkowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Jego konstrukcja bazuje na wysokiej jakości podzespołach elektronicznych pozwalających na ciągłą, długotrwałą pracę w każdych warunkach.
Jest on kompatybilny z urządzeniami takimi jak:
- tablet LENOVO/ASUS
- e-papierosy
- telefony
- głośniki
Przeznaczenie:
• elektroniczny sprzęt konsumencki
• urządzenia telekomunikacyjne
• elektroniczny sprzęt biurowy
• sprzęt komputerowy
Najważniejsze cechy:
• niewielkie wymiary
• kompaktowa, lekka konstrukcja
• duża moc wyjściowa
• automatyczny powrót do pracy po ustaniu przyczyny błędu
• zakres temperatur pracy: od 0ºC do +40ºC
• średnia sprawność podczas pracy: >75%
• przyłącze wejściowe: Wtyczka EU
• przyłącze wyjściowe : Micro USB
•długość kabla wyjściowego: 1,5m
• wymiary: 69x27x38 mm
• waga: 92 g
• obudowa: Czarna z tworzywa ABS
• gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 5V |
| Prąd WY (nominalny) | 2A |
| Moc ciągła (nominalna) | 10W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >75% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Nadprądowe/ Nadnapięciowe / Zwarciowe |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 69x27x38 |
| Waga | 92g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny