Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz wtyczkowy 12V 2A 24W ESPE E2412W2E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz wtyczkowy 12V 2A 24W ESPE E2412W2E
Zasilacz wtyczkowy 12V marki ESPE to niewielki i wydajny 24-watowy zasilacz wtyczkowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Jego konstrukcja bazuje na wysokiej jakości podzespołach elektronicznych pozwalających na ciągłą, długotrwałą pracę w każdych warunkach.
Przeznaczenie:
• elektroniczny sprzęt konsumencki
• urządzenia telekomunikacyjne
• elektroniczny sprzęt biurowy
• sprzęt komputerowy
• systemy automatyki domowej i budynkowej
• urządzenia audio-wideo
• kasy fiskalne i automaty sprzedaży
Najważniejsze cechy:
• niewielkie wymiary
• kompaktowa, lekka konstrukcja
• zgodność Energy Star Compliance Level VI i ErP Ecodesign (Ekoprojekt)
• pobór mocy bez obciążenia poniżej 85 mW
• zakres temperatur pracy: od -5ºC do +40ºC
• średnia sprawność podczas pracy > 81%
• zakres napięć wejściowych: 100-240 VAC
• dopuszczalny zakres napięć wejściowych: 90-264 VAC
• przyłącze wejściowe: wtyczka EU
• przyłącze wyjściowe (wtyk): DC Jack prosty 2,1 × 5,5 × 10 mm
• wymiary: 70x30x64 mm
• waga:130 g
• obudowa: Czarna z tworzywa ABS
• długość kabla wyjściowego: 1,5 m
• gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 2A |
| Moc ciągła (nominalna) | 24W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 81% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 70x30x64 |
| Waga | 130g |
| Gwarancja | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny