Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz wtyczkowy 12V 1A 12W EB1212
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Główne cechy:
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- II klasa ochronności
- Niska moc pobierana w stanie bez obciążenia < 0.3W
- Niska cena
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 1A |
| Moc ciągła (nominalna) | 12W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 100-240VAC |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm] | 70 x 28 x 77 |
| Waga | 0,1kg |
Kalkulator Ratalny