Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz stałonapięciowy LED 24V 6.25A 150W YINGJIAO YSL150M-24006250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz stałonapięciowy LED 24V 6.25A 150W YINGJIAO YSL150M-24006250
Seria zasilaczy YSL-M marki Yingjiao to wysokiej klasy jednostki z wyjściem stałonapięciowym (CV) do aplikacji LED. Ich cechą jest płaska konstrukcja obudowy – jej wysokość wynosi jedynie 12-18 mm w zależności od mocy, a dodatkowo jest ona uszczelniona (IP44).
Przeznaczenie:
- systemy oświetlenia budynkowego
- reklamy świetlne
- oświetlenie dekoracyjne
- oświetlenie przemysłowe
Najważniejsze cechy:
- zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP)
- zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP)
- ochrona przed przegrzaniem
- współpracuje ze ściemniaczem
- duża sprawność konwersji energii
- mały prąd rozruchu
- mały poziom tętnień i doskonała stabilizacja
- szeroki zakres temperatur pracy -20ºC - +50ºC.
- łatwa w montażu obudowa
- w pełni zabezpieczony układ elektroniczny
- zgodność z normami międzynarodowymi
- gwarancja: 2 lata
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 6,25A |
| Moc ciągła (nominalna) | 150W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (zakres) | 200-240VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Tak |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 88% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 177x56x19 |
| Waga | 150g |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny