Zasilacz stabilizowany 24V 500mA 12W ESPE-1224-W2E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz stabilizowany 24V 500mA 12W ESPE-1224-W2E
Zasilacz ESPE-1224-W2E marki ESPE to niewielki i wydajny 12-watowy zasilacz wtyczkowy o uniwersalnym przeznaczeniu. Jego konstrukcja bazuje na wysokiej jakości podzespołach elektronicznych pozwalających na ciągłą, długotrwałą pracę w każdych warunkach
Przeznaczenie:
• elektroniczny sprzęt konsumencki
• urządzenia telekomunikacyjne
• elektroniczny sprzęt biurowy
• sprzęt komputerowy
• systemy automatyki domowej i budynkowej
• urządzenia audio-wideo
• kasy fiskalne i automaty sprzedaży
Najważniejsze cechy:
• niewielkie wymiary
• kompaktowa, lekka konstrukcja
• duża moc wyjściowa
• pobór mocy bez obciążenia poniżej 75 mW
• automatyczny powrót do pracy po ustaniu przyczyny błędu
• zakres temperatur pracy: od 0ºC do +40ºC
• średnia sprawność podczas pracy: >86%
• przyłącze wejściowe: Wtyczka EU
• przyłącze wyjściowe : DC Jack prosty 2,1 × 5,5 × 11 mm
•długość kabla wyjściowego: 1,2m
• wymiary: 69x27x38 mm
• waga: 79 g
• obudowa: Czarna z tworzywa ABS
• gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 0,5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 12W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 86% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Nadprądowe/ Nadnapięciowe / Zwarciowe |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 69x27x38 |
| Waga | 79g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny