Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 48V 10A 480W YINGJIAO YSDN480-48010000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria zasilaczy 24 i 48 V na szynę DIN marki Yingjiao Electrical są przeznaczone do szerokiego zastosowania w systemach automatyki przemysłowej i układach telekomunikacji. Pracują w szerokim zakresie temperatur oraz zapewniają wysoki MTBF i stopień bezpieczeństwa.
SPECYFIKACJA:
ZASTOSOWANIE:
- układy automatyki przemysłowej
- systemy alarmowe i monitoringu
- instalacje automatyki budynkowej
- systemy oświetlenia
CHARAKTERYSTYKA
• wytrzymała metalowa obudowa
• sygnalizacja DC OK LED
• duża sprawność konwersji energii
• mały poziom tętnień i doskonała stabilizacja
• szeroki zakres temperatur pracy
• podwójne zaciski wyjściowe
• aktywny korektor PFC
• zakres temperatur pracy: od -20ºC do +70ºC
• zabezpieczenia:
> wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP)
> wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP)
PARAMETRY
• sprawność konwersji energii: > 92%
• zakres temperatur pracy: od -20ºC do +70ºC
• wymiary: 85,5x125x129 mm
• waga: 1500 g
• obudowa: IP20
• montaż na szynę DIN TS-35 / 7.5 or 15
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 48V |
| Prąd WY (nominalny) | 10A |
| Moc ciągła (nominalna) | 480W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 301W - 600W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >92% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 200.000 h |
| Zabezpieczenia | zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP) zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 85,5x125x129 |
| Waga | 1500 |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny