Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 24V 4A 96W YINGJIAO YSD100L-2404000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 24V 4A 96W YINGJIAO YSD100L-2404000
Seria YSD-L marki Yingjiao Electrical przeznaczona jest do szerokiego zastosowania w systemach automatyki przemysłowej oraz układach sterowania. Są to zasilacze przemysłowe na szynę DIN, cechujące się:
- regulacją napięcia DC za pomocą potencjometru
- wyjściem sygnałowym DC OK
- wzmocnioną izolacją
- kompaktową obudową slim
Zasilacze mają wbudowany zestaw obwodów zabezpieczających przed zwarciem, przeciążeniem i nadmierną temperaturą i złymi poziomami napięć. Zapewniają wysoki MTBF i wysoki stopień bezpieczeństwa.
Najważniejsze cechy:
- typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
- zakres temperatur pracy: od -20ºC do +60ºC
- obudowa: IP20
- montaż na szynę DIN TS-35
- dioda LED sygnalizująca stan pracy zasilacza
- duża sprawność konwersji energii
- mały poziom tętnień
- doskonała stabilizacja
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | (22,8-25,2 V) |
| Prąd WY (nominalny) | 4A |
| Moc ciągła (nominalna) | 96W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >86% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 200.000h - 25ºC |
| Zabezpieczenia | Wyjścia: (OCP); (SCP); (OVP); Wejścia: (OVP); (UVP) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 55x100x95 |
| Waga | 400g |
| Gwarancja | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny