Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 24V 20A 480W YINGJIAO YSDT480-24020000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 24V 20A 480W YINGJIAO YSDT480-24020000
Zasilacz 24V na szynę DIN marki Yingjiao Electrical odznacza się niewielkimi rozmiarami oraz wytrzymałą, metalową obudową. Model YSDT480-24020000 pracuje w szerokim zakresie temperatur, oraz posiada szereg zabezpieczeń gwarantujących ciągłą i niezawodną pracę.
Przeznaczenie:
• układy automatyki przemysłowej
• systemy alarmowe i monitoringu
• instalacje automatyki budynkowej
Najważniejsze cechy:
• niewielkie wymiary
• wysoka wydajność
• niskie tętnienia i szumy
• wszechstronnie zabezpieczony
• metalowa obudowa
• aktywny korektor PFC
• sprawność konwersji energii: > 92%
• typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
• zakres temperatur pracy: od -30ºC do +60ºC
• wymiary: 85,5x129x125 mm
• waga: 1510 g
• gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 20A |
| Moc ciągła (nominalna) | 480W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 301W - 600W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 91% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 100K hrs. min |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 85,5x129x125 |
| Waga | 1510g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny