Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 24V 20A 480W YINGJIAO YSDN480-24020000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 24V 20A 480W YINGJIAO YSDN480-24020000
Seria SD-N na szynę DIN marki Yingjiao Electrical to przemysłowe zasilacze przeznaczone do szerokiego zastosowania w systemach automatyki przemysłowej oraz układach sterowania. Odznaczają się:
- wytrzymałą, metalową obudową oraz szeregiem zabezpieczeń gwarantujących ciągłą i niezawodną pracę w wymagających warunkach.
- regulacją napięcia DC za pomocą potencjometru
- wyjściem LED DC OK
Są to jednostki jednofazowe o wysokiej sprawności i pracujące w szerokim zakresie temperatur. Zasilacze mają wbudowany zestaw obwodów zabezpieczających przed zwarciem, przeciążeniem, przegrzaniem i złymi poziomami napięć, co gwarantuje ciągłą i niezawodną pracę w wymagających warunkach. Zapewniają wysoki MTBF i wysoki stopień bezpieczeństwa.
Przeznaczenie:
- układy automatyki przemysłowej
- systemy sterowania
- systemy alarmowe i monitoringu
- instalacje automatyki budynkowej
Najważniejsze cechy:
- niewielkie wymiary
- duża sprawność konwersji energii
- wysoka wydajność
- niskie tętnienia i szumy
- podwójne zaciski wyjściowe
- wszechstronnie zabezpieczony
- typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
- sprawność konwersji energii: > 91%
- regulacja trymerem napięcia wyjściowego: 23-28 V
- zakres temperatur pracy: od -20ºC do +70ºC
- montaż na szynę DIN TS-35
- wyjście sygnałowe DC OK oraz dioda LED sygnalizująca stan pracy zasilacza
W załączniku poniżej znajduje się karta katalogowa!
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 20A |
| Moc ciągła (nominalna) | 480W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 301W - 600W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >92% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 200.000 h |
| Zabezpieczenia | zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP) zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 85,5x125x129 |
| Waga | 1500 |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny