Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 24V 10A 240W YINGJIAO YSDT240-24010000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 24V 10A 240W YINGJIAO YSDT240-24010000
Zasilacz 24V na szynę DIN marki Yingjiao Electrical odznacza się niewielkimi rozmiarami oraz wytrzymałą, metalową obudową. Model YSDT240-24010000 pracuje w szerokim zakresie temperatur, oraz posiada szereg zabezpieczeń gwarantujących ciągłą i niezawodną pracę.
Przeznaczenie:
• układy automatyki przemysłowej
• systemy alarmowe i monitoringu
• instalacje automatyki budynkowej
• systemy oświetlenia
Najważniejsze cechy:
• niewielkie wymiary
• wysoka wydajność
• niskie tętnienia i szumy
• wszechstronnie zabezpieczony
• metalowa obudowa
• aktywny korektor PFC
• sprawność konwersji energii: > 91%
• typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
• zakres temperatur pracy: od -30ºC do +60ºC
• wymiary: 63X113X125mm
• waga: 1000 g
• gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 10A |
| Moc ciągła (nominalna) | 240W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 151W - 300W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 91% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 1500K hrs. min |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 63X113X125 |
| Waga | 1000g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny