Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 15V 2A 30W ESPE HDN-3015
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 15V 2A 30W ESPE HDN-3015
Zasilacz 15V na szynę DIN marki ESPE odznacza się niewielkimi wymiarami oraz dużą mocą wyjściową. Przeznaczony jest do montażu na szynie DIN TS35mm o szerokości 2U. Model HDN-3015 posiada perforowaną obudowę, która zapewnia dobrą wentylację, trymer umożliwiający wyregulowanie napięcia, oraz podwójne zaciski wyjściowe. Cechy te sprawiają, że zasilacz ten świetnie poradzi sobie w każdych warunkach, zapewniając ciągłą, długotrwałą pracę.
Przeznaczenie:
• układy automatyki przemysłowej
• systemy alarmowe i monitoringu
• instalacje automatyki budynkowej
• systemy oświetlenia
Najważniejsze cechy:
• niewielkie wymiary
• duża moc wyjściowa
• wszechstronnie zabezpieczony, mały prąd udarowy
• kontrolka LED
• podwójne zaciski wyjściowe
• trymer
• perforowana obudowa
• zakres temperatur pracy: od 0ºC do +40ºC
• sprawność konwersji energii: > 85%
• typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
• regulacja trymerem napięcia wyjściowego: 14,25-15,75V
• zakres napięć wejściowych: 100-240 VAC
Parametry:
• wymiary: 90x58x35 mm
• waga: 115 g
• obudowa: IP20; Szara z tworzywa ABS
• gwarancja: 3 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 15V |
| Prąd WY (nominalny) | 2A |
| Moc ciągła (nominalna) | 30W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 81% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 30000 h |
| Zabezpieczenia | Wyjścia: (OCP); (SCP); (OVP); Wejścia: (OVP); (UVP) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 90x58x35 |
| Waga | 120g |
| Gwarancja | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny