Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 12V 6,3A 75W YINGJIAO YSDN75-1206300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 12V 6,3A 75W YINGJIAO YSDN75-1206300
Seria SD-N na szynę DIN marki Yingjiao Electrical to przemysłowe zasilacze przeznaczone do szerokiego zastosowania w systemach automatyki przemysłowej oraz układach sterowania. Odznaczają się:
- wytrzymałą, metalową obudową oraz szeregiem zabezpieczeń gwarantujących ciągłą i niezawodną pracę w wymagających warunkach.
- regulacją napięcia DC za pomocą potencjometru
- wyjściem LED DC OK
Są to jednostki jednofazowe o wysokiej sprawności i pracujące w szerokim zakresie temperatur. Zasilacze mają wbudowany zestaw obwodów zabezpieczających przed zwarciem, przeciążeniem, przegrzaniem i złymi poziomami napięć, co gwarantuje ciągłą i niezawodną pracę w wymagających warunkach. Zapewniają wysoki MTBF i wysoki stopień bezpieczeństwa.
Przeznaczenie:
- układy automatyki przemysłowej
- systemy sterowania
- systemy alarmowe i monitoringu
- instalacje automatyki budynkowej
Najważniejsze cechy:
- niewielkie wymiary
- duża sprawność konwersji energii
- wysoka wydajność
- niskie tętnienia i szumy
- podwójne zaciski wyjściowe
- wszechstronnie zabezpieczony
- typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
- sprawność konwersji energii: > 85%
- zakres temperatur pracy: od -20ºC do +70ºC
- montaż na szynę DIN TS-35
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 6,3A |
| Moc ciągła (nominalna) | 75W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (zakres) | 100-240VAC/120-370VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >85,5% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 20000 h |
| Zabezpieczenia | zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP) zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 32x125x100,5 |
| Waga | 510g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny