Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 12V 4,5A 54W YINGJIAO YSD60S-1204500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 12V 4,5A 54W YINGJIAO YSD60S-1204500
Zasilacz 12V na szynę DIN marki Yingjiao Electrical odznacza się niewielkimi rozmiarami oraz perforowaną obudową. Przeznaczony jest do montażu na szynie
DIN TS35. Model YSD60S-1204500 posiada funkcję regulacji napięcia DC za pomocą potencjometru oraz podwójne zaciski wyjściowe, przez co wykazuje się wysoką sprawnością i pracuje w szerokim zakresie temperatur.
Przeznaczenie:
• układy automatyki przemysłowej
• systemy alarmowe i monitoringu
• instalacje automatyki budynkowej
• systemy oświetlenia
Najważniejsze cechy:
• niewielkie wymiary
• wysoka wydajność
• niskie tętnienia i szumy
• wszechstronnie zabezpieczony, mały prąd udarowy
• trymer
• perforowana obudowa
• sygnalizacja LED napięcia wyjściowego
• regulacja trymerem napięcia wyjściowego: 11,4-12,6 V
• sprawność konwersji energii: > 88%
• typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
• zakres temperatur pracy: od -20ºC do +70ºC
• wymiary: 90x58x52,5 mm
• waga: 190 g
• obudowa: IP20
• gwarancja: 2 lata
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 4,5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 54W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >88% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP) zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 90x58x52,5 |
| Waga | 190g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny