Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz na szynę DIN 12V 11,3A 135W YINGJIAO YSD150S-12011300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 12V 11,3A 135W YINGJIAO YSD150S-12011300
Zasilacz 12V na szynę DIN marki Yingjiao Electrical odznacza się niewielkimi rozmiarami oraz perforowaną obudową. Przeznaczony jest do montażu na szynie
DIN TS35. Model YSDN75-2403200 posiada funkcję regulacji napięcia DC za pomocą potencjometru oraz podwójne zaciski wyjściowe, przez co wykazuje się wysoką sprawnością i pracuje w szerokim zakresie temperatur.
Przeznaczenie:
• układy automatyki przemysłowej
• systemy alarmowe i monitoringu
• instalacje automatyki budynkowej
• systemy oświetlenia
Najważniejsze cechy:
• wysoka wydajność
• niskie tętnienia i szumy
• wszechstronnie zabezpieczony, mały prąd udarowy
• trymer
• regulacja trymerem napięcia wyjściowego: 21,6-29 V
• sprawność konwersji energii: > 90,5%
• typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
• zakres temperatur pracy: od -10ºC do +70ºC
• wymiary: 105x70,2x58,4mm
• waga: 270 g
• obudowa: IP20
• gwarancja: 3 lata
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 11-13 |
| Prąd WY (nominalny) | 11,3 |
| Moc ciągła (nominalna) | 136 |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 100~240VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 87% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 90x58x105 |
| Waga | 270g |
| Gwarancja | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny