Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz magistrali DALI 16V 240mA 3,84W DIN DLP-04R
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz magistrali DALI 16V 240mA 3,84W DIN DLP-04R
Seria DLP marki Mean Well, to zasilacze o mocy 3,84W oraz napięciu wyjściowym 15.3-18 VDC przeznaczone do zasilania magistrali DALI. Zasilacz cechuje się maksymalnym prądem wyjściowym na poziomie 240mA, co jest typowe dla standardu DALI. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach:
- do montażu na szynie DIN - DLP-04R
- w wersji podłużnej DLP-04L
Cechy:
- Napięcie zasilania: 90-264VAC, 120-370VDC
- Wersja do montażu na szynę DIN
- Kompaktowy rozmiar 2SU(35 mm)
- Odporność na przepięcia 300VAC do 5s
- Izolacja klasy 2 (bez przewodu ochronnego)
- Zabezpieczenia zwarciowe, nadnapięciowe
- Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- 3-kolorowa dioda LED sygnalizująca stan pracy
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (zakres) | 15,3 ~ 18,7 V |
| Prąd WY (nominalny) | 240 mA |
| Moc ciągła (nominalna) | 3,84 W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90 ÷ 264VAC |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 604.7K hrs min |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 35 x 90 x 54,5 mm. |
| Waga | 0,087 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny