Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz impulsowy wtyczkowy 12V 1A 12W PSA12010
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz przeznaczony jest do zasilania z sieci 230V AC kamer telewizji przemysłowej wymagających napięcia 12V DC. Przewód zasilający zakończony jest wtyczką DC5,5/2,1. Wraz z modułami bezpiecznikowymi z rodziny LB4/xx/xx lub LB8/xx/xx. Zasilacz jest wyposażone w zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciążeniowe.
- Zasilanie: 90÷264VAC/50Hz
- Wyjście zasilania: 1,0A/12VDC
- Sprawność: 80%
- Klasa energetyczna: V
- Zabezpieczenia: SCP, OLP**
- Wymiary: 70x29x76 mm
- Gwarancja: 2 lata od daty produkcji
- Uwagi: przewód z wtykiem 5.5/2.1
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 1 A |
| Moc ciągła (nominalna) | 12W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 80% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 70 x 29 x 76mm |
| Waga | 0,1 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny