Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz hermetyczny Led 12V 3,75A 45W IP-45-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacze z serii IP marki Prescot sprawdzą się w wielu, nawet najbardziej wymagających aplikacjach. Stopień ochrony IP67. Zaletą zasilacza jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny, to idealne rozwiązanie do oświetlenia łazienek, tarasów, banerów reklamowych i wielu innych.
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 3,75A |
| Moc ciągła (nominalna) | 45W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | przeciwzwarciowe przeciążeniowe termiczne |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 208 x 35 x 25 mm |
| Waga | 0,310 |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny