Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz hermetyczny Led 12V 1,25A 15W IP-15-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacze z serii IP marki Prescot sprawdzą się w wielu, nawet najbardziej wymagających aplikacjach. Stopień ochrony IP67. Zaletą zasilacza jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny, to idealne rozwiązanie do oświetlenia łazienek, tarasów, banerów reklamowych i wielu innych.
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,25A |
| Moc ciągła (nominalna) | 15W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| PFC | Nie |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 160 x 29 x 21 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny