Zasilacz hermetyczny 24V 20W IP67 do puszki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 0,83A |
| Moc ciągła (nominalna) | 20W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Napięcie WE (zakres) | 170-250 V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Nadnapięciowe / Nadprądowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | EN61347-1 EN61347-2-13 EN55015 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 58 x 58 x 25 mm |
| Waga | 0,12 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny