Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz desktop do taśm led 60W 12V 5A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cechy:
- Zasilacz stałonapięciowy
- Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- II klasa izolacji
- Kompaktowy rozmiar
- Niska cena
- Wyjście 5,5/2,1
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 60W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 100 ÷ 264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 87% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 115 x 50.5 x 31mm |
| Waga | 0,280 KG |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny