Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz desktop do taśm led 120W 24V 5A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cechy:
• Zasilacz stałonapięciowy
• Uniwersalne wejście AC
• Zabezpieczenia: zwarcie / przeciążenie / przepięcie / nadmierna temperatura
• Chłodzenie przez konwekcję swobodnego powietrza
• II klasa izolacji
• Kompaktowy rozmiar
• Niska cena
•Wyjście 5,5/2,1
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 120W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 100 ÷ 240VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 85% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 170 x 65 x 40 mm |
| Waga | 0,390 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny