Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz Wtyczkowy 12V 1,25A 15W EA 1015C-2E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Główne cechy:
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego
- Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- Testowane pod pełnym obciążeniem
- Wysoka sprawność
- Zgodność z wymogami ekoprojektu (zużycie energii w stanie bez obciążenia oraz średnia sprawność podczas pracy)
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,25A |
| Moc ciągła (nominalna) | 15W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 100-240VAC |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| PFC | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm] | 34.5 x 47.5 x 71 |
| Waga | 0,140 kg |
Kalkulator Ratalny