Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz Mean Well MDR-10-15 5V 0,66A 10W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria MDR - najważniejsze cechy i funkcje
- Uniwersalny / pełny zakres napięcia wejściowego AC
- Montaż na szynie DIN TS-35 / 7,5 lub 15
- Zabezpieczenia: Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe
- Pobór mocy bez obciążenia <0,75W (<1W for MDR-100)
- Sygnalizacja pracy za pomocą diody LED
- Wbudowane aktywne PFC i zabezpieczenie temperaturowe (MDR-100)
- Klasa I, Dyw. 2 dla niebezpiecznych lokalizacji T4 (MDR-40/60)
- Wyjście sygnałowe DC OK (MDR-10/20)
- Styki bezpotencjałowe DC OK (MDR-40/60/100)
- Konwekcja - chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- Testowane przy pełnym, 100% obciążeniu
- Gwarancja - 3 lata

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 15V |
| Napięcie WY (zakres) | 17,25-20,25V |
| Prąd WY (nominalny) | 0,67A |
| Prąd WY (zakres) | 0-0,67A |
| Moc ciągła (nominalna) | 10W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 81% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 22,5x90x100mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny