Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz Mean Well 48V 1,25A 60W MDR-60-48
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Seria MDR – najważniejsze cechy i funkcje
- Uniwersalny / pełny zakres napięcia wejściowego AC
- Montaż na szynie DIN TS-35 / 7,5 lub 15
- Zabezpieczenia: Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe
- Pobór mocy bez obciążenia <0,75W (<1W for MDR-100)
- Sygnalizacja pracy za pomocą diod LED
- Wbudowane aktywne PFC i zabezpieczenie temperaturowe (MDR-100)
- Klasa I, Dyw. 2 dla niebezpiecznych lokalizacji T4 (MDR-40/60)
- Wyjście sygnałowe DC OK (MDR-10/20)
- Styki bezpotencjałowe DC OK (MDR-40/60/100)
- Konwekcja – chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- Testowane przy pełnym, 100% obciązewniu
- Gwarancja – 3 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 48V |
| Napięcie WY (zakres) | 48-56V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,25A |
| Prąd WY (zakres) | 0-1,25A |
| Moc ciągła (nominalna) | 60W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 87% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, UL_60950, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40x90x100mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny