Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz LED 27~56V 2,1A 80W LDC-80
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LDC-80 to pierwsza seria zasilaczy stałoprądowych o stałej mocy wyjściowej od MEAN WELL. Cechą charakterystyczną jest długa, płaska obudowa umożliwiająca montaż wewnątrz lamp, oraz specjalna konstrukcja zapewniająca stałą moc wyjściową w określonym przedziale napięć.
- Stała moc na wyjściu
- Solidna, metalowa obudowa
- Pełna moc przy 70-100% maksymalnego prądu wyjściowego
- Aktywne PFC
- Konstrukcja typu " Flicker Free" - bez efektu migotania
- Pobór mocy bez obciążenia <0.5W
- Prąd wyjściowy pre-definiowalny
- Opcja ściemniania 3w1 (wersja "B")
- Opcja z interfejsem DALI, Push Dimming (wersja "DA")
- Zgodność z SELV
- Zasilacz z wyprowadzonym przewodem ochronnym
- 5 lat gwarancji
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (zakres) | 27 ~ 56V |
| Prąd WY (nominalny) | 2100 mA |
| Prąd WY (zakres) | 700 ~ 2100mA |
| Moc ciągła (nominalna) | 80W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Napięcie WE (zakres) | 180 ~ 295VAC |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Tak |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Tak |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 90% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 1065K hrs min |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 360x30x21mm |
| Waga | 0,295 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Kalkulator Ratalny