Zasilacz LED 24V 1A 25W Mean Well APV-25-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Najważniejsze cechy i funkcje
- Stały prąd
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego
- Zabezpieczenia: zwarciowe / przepięciowe
- W pełni izolowana plastikowa obudowa
- Mały i kompaktowy rozmiar
- Chłodzenie konwekcyjne
- Klasa II
- Pass LPS
- Testowane pod pełnym obciążeniem
- Niskie koszty / Niezawodny
- 2 lata gwarancji
Wymiary: 84 x 57 x 29.5 mm
Waga: 0.13 kg
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 27-32,4V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,05A |
| Prąd WY (zakres) | 0-1,05A |
| Moc ciągła (nominalna) | 25,2W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 83% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 692 800 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP30 |
| Certyfikaty | CE, UL, EMC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 84 x 57 x 29,5 mm |
| Waga | 0,13 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny