Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz LED 24V 1,66A 40W YINGJIAO YCL40-2401660
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED 24V 1,66A 40W YINGJIAO YCL40-2401660
Seria zasilaczy do oświetlenia LED marki YINGJIAO cechuje się niewielkimi wymiarami, smukłą obudową slim z IP67 oraz dużą mocą wyjściową. Ich konstrukcja posiada wbudowany zestaw układów zabezpieczających, co zapewnia im wysoki MTBF. Mają one szeroki wachlarz zastosowań w systemach oświetleniowych.
Zastosowanie:
- systemy oświetlenia budynkowego
- reklamy świetlne
- oświetlenie dekoracyjne
- oświetlenie przemysłowe
Charakterystyka:
- kompaktowa szczelna obudowa slim z IP67
- duża sprawność konwersji energii
- mały poziom tętnień i doskonała stabilizacja
- szeroki zakres temperatur pracy
- łatwa w montażu obudowa
- w pełni zabezpieczony układ elektroniczny
- współpracuje ze ściemniaczem
- zabezpieczenia:
- Automatyczny powrót do pracy po ustaniu przyczyny błędu
- Zabezpieczenie termiczne
W załączniku poniżej znajduje się karta katalogowa
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,66A |
| Moc ciągła (nominalna) | 40W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-265VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >85% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 148x40x30 |
| Waga | 310g |
| Gwarancja | 2 lata |
Kalkulator Ratalny