Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz LED 24V 0,62A 15W YINGJIAO YSL15T-2400625
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED 24V 0,62A 15W YINGJIAO YSL15T-2400625
Seria YSL-T marki Yingjiao Electrical to wysokiej klasy jednostki z wyjściem stałonapięciowym (CV) cechujące się:
- niewielkimi wymiarami
- smukłą obudową
- wydłużoną konstrukcją obudowy, która jest jednocześnie wąska i niska
- dużą mocą wyjściową
- wbudowanym aktywnym korektorem PFC
W ramach serii dostępne są wersje o napięciu wyjściowym 12 i 24 V i mocy wyjściowej od 15 do 200 watów. Zasilacze pracują z napięciem wejściowym 220-240VAC.
Zastosowanie:
- systemy oświetlenia budynkowego
- reklamy świetlne
- oświetlenie dekoracyjne
- oświetlenie przemysłowe
Najważniejsze cechy:
- wydłużona płaska i wąska obudowa
- duża sprawność konwersji energii
- mały prąd rozruchu
- mały poziom tętnień i doskonała stabilizacja
- szeroki zakres temperatur pracy -20ºC +50ºC.
- łatwa w montażu obudowa
- w pełni zabezpieczony układ elektroniczny
- zgodność z normami międzynarodowymi
- automatyczny powrót do pracy po ustaniu przyczyny błędu
- zabezpieczenie termiczne
W załączniku poniżej znajduje się karta katalogowa!
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 0,62A |
| Moc ciągła (nominalna) | 15W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Napięcie WE (zakres) | 180–264 VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >88% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 30000 h |
| Zabezpieczenia | Wejścia: (OVP), (UVP); Wyjścia: (OCP), (SCP), (OVP); |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 160x30x16 |
| Waga | 150g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny