Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz LED 12V 8,33A 100W YINGJIAO YSL100M-1208330
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED 12V 8,33A 100W YINGJIAO YSL100M-1208330
Seria YSL-M marki Yingjiao Electrical to wysokiej klasy jednostki z wyjściem stałonapięciowym (CV) do aplikacji LED. Cechuje je:
- płaska konstrukcja obudowy – jej wysokość wynosi jedynie 12-18 mm w zależności od mocy
- uszczelniona obudowa (IP44).
W ramach serii dostępne są wersje o napięciu wyjściowym 12 i 24 V i mocy wyjściowej od 6 do 100 watów. Zasilacze pracują z napięciem wejściowym 200-240VAC.
Przeznaczenie:
- systemy oświetlenia budynkowego
- reklamy świetlne
- oświetlenie dekoracyjne
- oświetlenie przemysłowe
Najważniejsze cechy:
- duża sprawność konwersji energii
- mały prąd rozruchu
- mały poziom tętnień i doskonała stabilizacja
- szeroki zakres temperatur pracy -20ºC +50ºC
- łatwa w montażu obudowa
- w pełni zabezpieczony układ elektroniczny
- zgodność z normami międzynarodowymi
- wysoka wydajność
- typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
- ochrona przed przegrzaniem
- współpracuje ze ściemniaczem
- gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 8,33A |
| Moc ciągła (nominalna) | 100W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (zakres) | 200-240VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 88% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 20000 h |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 158x51x18 |
| Waga | 150g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny