Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz DRL-24V120W1AS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najważniejsze cechy i funkcje:
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- Sprawność > 88 %
- Zabezpieczenia przepięciowe / przeciążeniowe / temperaturowe
- Aluminiowa obudowa
- Kompaktowe wymiary 123.6 x 40 x 117.6 mm
- Powłoka ochronna na PCB w celu ochrony przed pyłem i zanieczyszczeniami chemicznymi
- 5 lat gwarancji
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 22-28Vdc |
| Prąd WY (nominalny) | 5A |
| Prąd WY (zakres) | 0 - 5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 120W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264Vac |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 88% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 700 000 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 123,6 x 40 x 117,6 mm |
| Waga | 0,54kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny