Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz DIN 12V 10A 120W YINGJIAO YSDH120-12010000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz DIN 12V 10A 120W YINGJIAO YSDH120-12010000
Seria YSDH marki Yingjiao Electrical odznacz się:
- niewielkimi rozmiarami
- metalową obudową
- wbudowanym korektorem PFC
Model YSDH120-12010000 posiada funkcję regulacji napięcia DC za pomocą potencjometru oraz szereg zabezpieczeń, przez co wykazuje się wysoką sprawnością i pracuje w szerokim zakresie temperatur. Przeznaczony jest on do montażu na szynie DIN TS-35/7.5 lub 15
Przeznaczenie:
- układy automatyki przemysłowej
- systemy alarmowe i monitoringu
- instalacje automatyki budynkowej
- systemy oświetlenia
Najważniejsze cechy:
- wysoka wydajność
- niskie tętnienia i szumy
- regulowane napięcie wyjściowe DC
- sprawność konwersji energii: > 89%
- typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe
- zakres temperatur pracy: od -25ºC do +70ºC
- obudowa: IP20
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 10A |
| Moc ciągła (nominalna) | 120W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90~264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 89% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 1764,6K hrs. min |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40x125x113 |
| Waga | 670 |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny