Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 6-54V 25W Mean Well LCM-25DA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacze Mean Well, stałoprądowe DALI, seria LCM
Zasilacze prądowe serii LCM posiadają możliwość ustawienia prądu wyjściwoego za pomoca DIP switch'a. Modele wyposażone są w funkcję ściemniania 0~10Vdc lub poprzez PWM. Modele LCM-25DA, LCM-40DA i LCM-60DA mają wbudowany interfejs DALI i funkcję ściemnianai poprzez naciskanie włącznika. Dodatkowo wyposażone są w wyjście pomocnicze 12V, 50mA oraz wyjście do podłączenia termistora. Przeznaczone są do zasilania szerokiej gamy urządzeń w tym oświetleniowych i dekoracyjnych systemów LED m.in. diod, listew, modułów, paneli, żarówek halogenowych LED itp.
Do głównych cech zasilaczy do LED z grupy LCM należą:
- prąd wyjściowy ustawiany za pomocą przełącznika,
- napięcie wejściowe: 180-295 VAC,
- w pełni izolowana plastikowa obudowa,
- zabezpieczenia uniemożliwiające uszkodzenie LED,
- aktywny układ PFC,
- II klasa izolacji,
- temperatura pracy -30~+60°C,
- klasa szczelności IP20,
- dodatkowe wyjście pomocnicze 12V 50mA,
- funkcja kompensacji temperatury zewnętrznym NTC,
- konsumpcja mocy w stanie bez obciążenia <1W (LCM-40/60), <1,2W(LCM-40DA/60DA),
- funkcja synchronizacji do 10 jednostek,
- funkcja ściemniania 1~10VDC i PWM (LCM-40/60),
- wbudowany interfejs DALI (LCM-40DA/60DA),
- chłodzenie swobodnym przepływem powietrza,
- 3 lata gwarancji.
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 6-54V |
| Prąd WY (nominalny) | 350mA |
| Prąd WY (zakres) | 350-1050mA |
| Moc ciągła (nominalna) | 25W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Napięcie WE (zakres) | 180-295 VAC |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 86% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 213.3K hrs min |
| Zabezpieczenia | Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, ENEC, CCC, CB, EMC |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 105.5x68x23 |
| Waga | 0,16 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny