Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 48V 5A 240W Mean Well TDR-240-48
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TDR-240 wąska seria zasilaczy na szynę Din 240 W., przystosowana do montażu na szynach montażowych TS-35 / 7,5 lub TS-35/15. Korpus ma szerokość 63 mm, co pozwala zaoszczędzić miejsce w szafkach. TDR-240 ma metalową obudowę, która poprawia rozpraszanie energii przez urządzenie. Dzięki sprawności roboczej do 92% cała seria może pracować w temperaturze otoczenia od -30 do 70 ° C ° C konwekcji powietrza. Pełne funkcje ochronne i odpowiednie certyfikaty dla przemysłowych urządzeń sterujących (UL61010-1, UL61010-2-201, EN61558-1, EN61558-2-16, zatwierdzone przez EAC TP TC 004 itp.) Sprawiają, że TDR-240 jest bardzo konkurencyjną mocą dostarcza rozwiązanie do zastosowań przemysłowych.
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 48V |
| Prąd WY (nominalny) | 5A |
| Prąd WY (zakres) | 0 ~ 5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 240W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 151W - 300W |
| Napięcie WE (nominalne) | 400/500V |
| Napięcie WE (zakres) | 340 ~ 550VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 92% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 515.4K hrs min |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 63x125.2x113.5mm |
| Waga | 1kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny