Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 48V 5A 240W Mean Well NDR-240-48
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Seria zasilaczy impulsowych na szynę DIN Mean Well z serii NDR to ekonomiczny odpowiednik dobrze znanych zasilaczy z serii SDR. Urządzenia dedykowane są do pracy w mniej wymagających aplikacjach. Zasilacze mogą pracować w aplikacjach automatyki przemysłowej, urządzeniach produkcji, elektroniki, telekomunikacji i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dobry i ekonomiczny zasilacz.
Seria NDR przystosowana jest do montażu na szynie DIN TS35 7.5 lub 15. Całość zamknięta jest w metalowej obudowie, która jest odporna na niskie oraz wysokie temperatury. Urządzenie chłodzone jest swobodnym przepływem powietrza, dzięki czemu jest wysoce bezawaryjne - jest to bardzo istotna cecha w przypadku gdy zasilacz pracuje nieprzerwanie.
Najważniejsze cechy zasilacza:
- Napięcie zasilania: 90~264VAC, 127~370VDC
- Montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- Wysoka sprawność nawet do 92%
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe
- Niewielkie gabaryty, wąska metalowa obudowa
- 3 letnia gwarancja
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 48V |
| Napięcie WY (zakres) | 48-55V |
| Prąd WY (nominalny) | 5A |
| Prąd WY (zakres) | 0-5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 240W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 151W - 300W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 90% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 230 200 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 63x125,2x113,5mm |
| Waga | 1 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny
