Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 48V 1,2A 60W Mean Well HDR-60-48
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria zasilaczy impulsowych na szynę DIN Mean Well z serii HDR to urządzenia o wyjątkowo kompaktowych wymiarach. Zasilacz spełnia najsurowsze normy i kryteria, dzięki czemu można go stosować do pracy w systemach automatyki przemysłowej, do sterowania maszyn, zasilania oświetlenia oraz szerokiej gamy urządzeń. Zasilacz świetnie sprawdzi się również w użytku domowym, dzięki małemu poborowi prądu bez obciążenia a także niewielkim wręcz kompaktowym wymiarom.
Najważniejsze cechy zasilacza:
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Szeroki zakres temperatury pracy
- Montaż na szynie DIN TS35
- II klasa izolacji
- Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- Pobór tylko 0,3 W bez obciążenia
- 3 letnia gwarancja
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 48V |
| Napięcie WY (zakres) | 43,2-55,2V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,25A |
| Prąd WY (zakres) | 0-1,25A |
| Moc ciągła (nominalna) | 60W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 91 % |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 927 000 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, EN, IEC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 52,5 x 90 x 54,5mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny