Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 48V 0,7A 36W Mean Well HDR-30-48
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 48V |
| Napięcie WY (zakres) | 43,2 - 55,2V |
| Prąd WY (nominalny) | 0,75A |
| Prąd WY (zakres) | 0 - 0,7A |
| Moc ciągła (nominalna) | 30W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85 - 264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 90% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 968 000 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, EN, IEC |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 35x90x54,5mm |
| Waga | 0,12 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny