Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 36V 13,3A 480W DIN Mean Well DRS-480-36
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DRS-480 to zasilacz buforowy na szynę DIN o mocy maksymalnej 480W. Urządzenie posiada dwa wyjścia: jedno do podłączenia obciążenia, drugie do podłączenia akumulatora. Maksymalne obciążenie obu kanałów nie może przekroczyć mocy znamionowej zasilacza (480W). Dzięki możliwości regulacji prądu ładowania DRS-480 może współpracować za akumulatorami o pojemnościach od 10 do nawet 200AH.
DRS-480 jest wyposażony w cztery wyjścia przekaźnikowe sygnalizujące stany: AC OK, DC OK, CHARGER FAIL, BATTERY LOW.
Urządzenie posiada możliwość programowania krzywej oraz zmiany parametrów ładowania za pomocą zewnętrznego programatora SPB-001. Dzięki protokołowi MODBus możliwe jest stałe monitorowanie i diagnostyka urządzenia.
DRS-480 znajdzie zastosowanie w systemach podtrzymywania zasilania (np. oświetlenia), centralach alarmowych, urządzeniach monitoringu oraz szeroko pojętej automatyce przemysłowej.
- napięcie wejściowe 90-305VAC, 127-431VDC
- regulacja prądu ładowania w zakresie 20-100% wartości znamionowej
- możliwość wyboru 2- lub 3-stopniowej krzywej ładowania
- możliwość programowania parametrów ładowania
- wbudowany protokół komunikacyjny MODBus
- wyjście przekaźnikowe: AC OK, DC OK, CHARGER FAIL, BATTERY LOW
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- odpowiedni do akumulatorów litowo-jonowych oraz kwasowych
- temperatura pracy od -30~+70°C
- sygnalizacja pracy diodą LED
- zgodność z wieloma normami i certyfikatami
- 3 lata gwarancji
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 36V |
| Prąd WY (nominalny) | 13,3A |
| Pojemność akumulatora: | 13 - 133Ah |
| Prąd ładowania akumulatora | ~10,2A |
| Prąd WY (zakres) | 0 - 13,3A |
| Moc ciągła (nominalna) | 480W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 301W - 600W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90 ~ 305VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Tak |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 110 x 125.2 x 150.7mm |
| Waga | 1,65 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny