Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 24V/40A 960W Mean Well SDR-960-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najważniejsze cechy i funkcje
- Moc szczytowa 1248W przez 3 sekundy
- Produkt renomowanego producenta Mean Well
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe
- Wysoka sprawność do 94%
- Aktywny współczynnik poprawy mocy PFC
- Wbudowana syngalizacja poprawnej pracy z wyjściem na przekaźniku
- 3 lata gwarancji
Wymiary: 110 x 125 x 150 mm
Waga: 0.51 kg
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-28V |
| Prąd WY (nominalny) | 40A |
| Prąd WY (zakres) | 0-40A |
| Moc ciągła (nominalna) | 960W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 180-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 94% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 110x125,2x150mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny