Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 24V/20A 480W Mean Well NDR-480-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Model | NDR-480-24 |
| Napięcie wyjściowe | 24V |
| Prąd wyjściowy | 20A |
| Zakres prądowy | 0 ~ 20A |
| Moc wyjściowa | 480W |
| Napięcie wejściowe | 90~264VAC, 127~370VDC |
| Tolerancja napięcia |
+/- 1.0% |
| Sprawność |
89% |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | 105-130% mocy |
| Temperatura pracy | -20 ~ +70° C |
| MTBF | 146 tys. godzin |
| Wymiary (szer x wys x gł) | 63 x 125.2 x 113.5mm |
| Waga | 1,00 kg |
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-28V |
| Prąd WY (nominalny) | 20A |
| Prąd WY (zakres) | 0-20A |
| Moc ciągła (nominalna) | 480W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 92,5% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 85,5x125,2x128,5mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny