Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 24V 40A 960W Mean Well TDR-960-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Model | TDR-960-24 |
| Napięcie wyjściowe | 24V |
| Prąd wyjściowy | 40A |
| Zakres prądowy | 0 ~ 40A |
| Moc wyjściowa | 960W |
| Napięcie wejściowe | 480...780V DC |
| Tolerancja napięcia |
+/- 1.0% |
| Sprawność |
94% |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | |
| Temperatura pracy | -30~ + 70° C |
| MTBF | |
| Wymiary (szer x wys x gł) | 110 x 125.2 x 150mm |
| Waga | 2,55 kg |
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-28V |
| Prąd WY (nominalny) | 40A |
| Prąd WY (zakres) | 0-40A |
| Moc ciągła (nominalna) | 960W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 340-550V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 94% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 110x125,2x150mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny