Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 24V 4,2A 100,8W Mean Well HDR-100-24N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Seria zasilaczy impulsowych na szynę DIN Mean Well z serii HDR to urządzenia o wyjątkowo kompaktowych wymiarach. Zasilacz spełnia najsurowsze normy i kryteria, dzięki czemu można go stosować do pracy w systemach automatyki przemysłowej, do sterowania maszyn, zasilania oświetlenia oraz szerokiej gamy urządzeń. Zasilacz świetnie sprawdzi się również w użytku domowym, dzięki małemu poborowi prądu bez obciążenia a także niewielkim wręcz kompaktowym wymiarom.
Najważniejsze cechy zasilacza:
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Szeroki zakres temperatury pracy
- Montaż na szynie DIN TS35
- II klasa izolacji
- Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- Wąska obudowa tylko 54,5mm (3SU)
- Pobór mocy bez obciążenia ~0.3W
- Wersja "N" - wyższa moc maksymalna oraz szerszy zakres regulacji napięcia wyjściowego
- 3 letnia gwarancja
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 21,6-29V |
| Prąd WY (nominalny) | 4,2A |
| Prąd WY (zakres) | 0-4,2A |
| Moc ciągła (nominalna) | 100,8W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85~264 VAC, 120~370 VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 90% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 856 500 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CCE, TUV, EMC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 70 x 90 x 54,5 mm |
| Waga | 0,27 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny