Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 24V 20A 480W Mean Well TDR-480-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TDR-480 to trójfazowy zasilacz na szynę DIN o mocy 480W który umożliwia zasilanie z 3 faz (lub 2). Dostępne napięcia wyjściowe 24V i 48V. Chłodzenie odbywa się w swobodnym obiegu powietrza. Szerokość zaledwie 85,5mm. TDR-480 znajdują zastosowanie w szeroko rozumianej automatyce przemysłowej i wszędzie tam gdzie liczy się ilość zajmowanego przez zasilacz miejsca oraz wysoka wydajność i niezawodność działania.
- napięcie zasilania: 340~550VAC 3-fazowe (możliwe 2)
- wbudowana aktywna funkcja PFC
- sprawność do 92%
- szerokość obudowy 85,5mm
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
- sygnalizacja pracy diodą LED
- dopuszczalna obciążalność 130% szczytowej mocy przez 3 sekundy
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- temperatura pracy -30~+70°C
- montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
- 3 lata gwarancji
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 20A |
| Prąd WY (zakres) | 0 ~ 20A |
| Moc ciągła (nominalna) | 480W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 301W - 600W |
| Napięcie WE (nominalne) | 400/500V |
| Napięcie WE (zakres) | 340~550VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 92.5% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 391.7K hrs min. |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 85.5x125.2x128.5mm |
| Waga | 1,52kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny