Zasilacz 22 -54V 700mA 25W Mean Well XLG-25-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
XLG-25 to kolejna seria zasilaczy stałoprądowych o stałej mocy wyjściowej od Mean Well. XLG-25 wyróżnia się metalową obudową, wbudowanym aktywnym PFC oraz szerokim zakresem temperatury pracy -40+80 stopni.
Cechy:
- Stała moc na wyjściu
- Solidna, metalowa obudowa
- Aktywne PFC
- Pobór mocy bez obciążenia <0.5W
- Obudowa o stopniu ochrony IP67
- Zgodność z SELV
- Zasilacz z wyprowadzonym przewodem ochronnym
- 5 lat gwarancji
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (zakres) | 22 ~54V |
| Prąd WY (nominalny) | 700mA |
| Moc ciągła (nominalna) | 25W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90 ~ 305VAC |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 88% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 105 x 63 x 30mm |
| Waga | 0,41kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny