Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 13,8V 2,8A/1,5A 59,34W DIN Mean Well DRC-60A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Zasilacze serii DRC dedykowane są do pracy w systemach monitoringu, kontroli dostępu, systemach alarmowych itp. W połączeniu z zewnętrznym akumulatorem zapewniają nieprzerywalne zasilanie.
Podczas normalnej pracy zasilacz ładuje podłączony akumulator, a w przypadku zaniku napięcia sieciowego korzysta ze zgromadzonej w nim energii do zasilenia odbiornika. Dodatkowo posiada złącze do podłączenia termistora w celu kompensacji napięcia w zależności od temperatury otoczenia, oraz złącze przewodowe sygnalizujące zanik napięcia.
Najważniejsze cechy produktu:
- Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
- Pobór mocy bez obciążenia tylko 0.75W
- Produkt testowany pod pełnym obciążeniem
- Sygnalizacja załączenia diodą LED
- Zabezpieczenie przed rozładowaniem i odwrotnym podłączeniem akumulatora
- Sygnał alarmowy AC OK
- Informacja o niskim naładowaniu akumulatora
- Montaż na szynie DIN
- 3 letnia gwarancja producenta
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 13,8V |
| Napięcie WY (zakres) | 12-15V |
| Prąd WY (nominalny) | 2,8A/1,5A |
| Prąd WY (zakres) | 0-4,3A |
| Moc ciągła (nominalna) | 59,34W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 86% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 504 000 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zabezpieczenie bateryjne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40x90x100 mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny